Jan Markowski, Kwatery "U Jana", Lubiatówko 14a, Dolsk 63-140, Kom. 696 321 804, http://www.kwateryujana.com.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Dom stoi na działce wielkości 4000m2. Działka jest ogrodzona. Dzieci mają dużo miejsca do zabawy, biegania i gry w piłkę.Na działce znajduję się miejsce na ognisko, a wokół niego zadaszone stoły i ławki.

Zapraszam do obejrzenia z bliska naszego gospodarstwa..........

Z salki można wyjść na taras. Z tarasu rozciąga się widok na dolinę, pobliskie lasy i jezioro. Można obserwować ptaki oraz posłuchać ich śpiewu.

Posiadamy salkę, która służy zarówno jako jadalnia dla większej liczby przebywających u nas gości, jak i dla organizowania małych imprez okolicznościowych, takich jak: imieniny, roczki, chrzciny, komunie.

Serwujemy gościom tradycyjną wielkopolską kuchnię: pieczemy chleby, bułki, pyszne ciasta drożdżowe oraz różnego rodzaju smakołyki. Można również u nas skosztować domowych wędlin i przetworów, takich jak: dżemy, konfitury, kompoty itp. Polecamy również przepyszny miód pochodzący z zaprzyjaźnionej pasieki.

W otoczeniu domu jest miejsce na ognisko i biesiady. Wokół ogniska znajdują się ławki i zadaszone wiaty, przy których można zjeść ze smakiem przygotowane na ognisku potrawy.

Więcej artykułów…

  1. Zwierzaki
  2. Pokoje
  3. Salon
  4. Łazienka